درباره من, یاد گرفتنی ها

گردشگردی در پساکرونا

​​​​همه ما اهالی سفر و سفر دوستان از اینکه دیگه مثل قبل نمی تونیم سفر بریم ناراحت و نگرانیم. از اونجایی که این صنعت در کشور ما هم در چند سال اخیر کمی پیشرفت و جون گرفته بود، با بوجود اومدن این مشکل جهانی و گسترش ویروس کرونا دغدغه های ذینفعان صنعت گردشگری بیش از پیش بیشتر و نگران کننده شده است. شاید سوال خیلیها این باشه که این وضعیت تا کی  ادامه پیدا خواهد کرد؟ یا اینکه تو این شرایط باید چکار کنیم و راه حل چیه؟ واقعیتش اینه با این وضعیت نامعلوم و مجهول نمیشه پاسخ درستی برای این سوالات داشته باشیم.
اما در مقاله سایت http://www.researchgate.net
اقدامات لازم جهت پاسخ به
مشکلات صنعت گردشگردی در پساکرونا که کارشناسان این صنعت آماده کردن رو بررسی میکنیم.

  • به اشتراک گذاشتن، دانش و همکاری با ذینفعان لازم بصورت محلی و جهانی.
  • هتلداران، آژانس های مسافرتی و سایر ارائه دهندگان خدمات باید در طول شیوع بیماری به طور مداوم با مشتری اصلی ارتباط داشته باشن (ایمنی آنها را با حفظ ارتباط قوی بررسی کنید)
  • ریبرندینگ مقصد، پس از برجسته کردن عناصر مثبت در هنگام شیوع، بسیار ضروریه.
  • پاسخ مصرف کننده را پس از همه گیری درک کنید، زیرا الگوهای تقاضا و رفتار مصرف کننده در همه بخش های بازار ممکنه تغییرات قابل توجهی نشون بده.
  • ارائه دهندگان خدمات و منابع انسانی در صنعت گردشگری و میهمان نوازی باید به اندازه کافی آموزش دیده باشن و برای بازیابی و حفظ همکاری لازم را داشته باشن.
  • استفاده مسئولانه و اخلاقی از رسانه های اجتماعی و رسانه های جمعی.

ابنا بخشی از توصیه های کارشناسان درباره پاسخ گویی به مشکلات صنعت گردشگری در دوران پساکرونا بود.
در مقاله‌ی دیگه‌ای درباه‌ی راه­‌حل هایی برای تاب آوری در صنعت گردشگری در مقابله با کوید۱۹
رو آوردم که میتونه به ذینفعان این صنعت کمک بکنه تا از این بحران در جهت مثبت استفاده کرده و شرایط رو به نفع خودشون عوض کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *